Wycena inwestycji

Nasz zespół chętnie wyceni Twoje zaplanowane inwestycje. Wyceny zawsze są darmowe, a dodatkowo otrzymasz ofertę na zakup materiałów potrzebnych do wykonania inwestycji, oraz wycenę przeprowadzenia inwestycji przez naszych instalatorów.

 

Każda inwestycja jest inna jednak zawsze działamy według poniższego schematu:

 

1. Z głowy na papier – najważniejsze to całość dobrze opisać, napisz nam co planujesz zrobić, jakich firm sprzęt proponujesz użyć, czy już kupiłeś niektóre elementy potrzebne do wykonania całości, co dokładnie planujesz zrobić, jaki efekt chcesz uzyskać. Oczywiście dopisz od siebie wszystko inne co pomoże nam pomóc w dokładnym oszacowaniu kosztów i przedstawić ew. możliwości wyboru pomiędzy rozwiązaniem ekonomicznym, a lepszym (co często oznacza droższym)

2. Co, gdzie i jak – to kolejna rzecz którą potrzebujemy abyś nam zdradził. Niezbędne będą informacje o miejscu inwestycji, warunkach montażu (np. wielkość kotłowni, lub rozmieszczenie pokojów i grzejników przy instalacji c.o.). Zależnie od rodzaju inwestycji inne rzeczy będą tymi najważniejszymi, dlatego opisz co uważasz za słuszne, a resztę dopytamy.

3. Fundusze – niewątpliwie kwestia funduszy to ważna sprawa, wybierając pomiędzy najlepszymi i najgorszymi materiałami kwota inwestycji może się różnić nawet o 50%. Jeśli powiesz nam jakimi środkami dysponujesz będzie nam łatwiej całość dobrać i unikniemy sytuacji w której wycena jest bezużyteczna bo dużo przekracza możliwości portfela.

4. Wycena – na tym etapie przesyłamy jeszcze ewentualne pytania i przystępujemy do wyceny inwestycji, często jeśli to możliwe otrzymasz kilka wariantów zależnych od siebie ceną, a nieraz nawet i zastosowaniem różnych elementów. Zawsze otrzymasz wycenę podzieloną na dwie kwoty: pierwsza – koszt materiałów z dostawą, oraz druga – koszt realizacji, czyli montaż i wszelkie z tym związane czynności.

5. Korekty – to Ty jesteś klientem i Ty masz decydujący głos dlatego ostateczną decyzję co do realizacji inwestycji i wyboru materiałów pozostawiamy Tobie.

6. Realizacja – jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, ustalimy dogodny termin realizacji inwestycji przez naszych instalatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *