FAQ

KONTO KLIENTA

 1. Co mam zrobić gdy zapomniałem hasła?
  W przypadku gdy zapomniałem hasła należy kliknąć w „Przypomnij hasło” i podać swój adres e-mail, który był użyty podczas zakładania konta. Na podany adres zostanie przesłana wiadomość z linkiem w który należy kliknąć. Na stronie do której prowadzi link będzie można ustalić nowe hasło.
 2. Czy rejestracja jest konieczna aby złożyć zamówienie?
  Nie, nie trzeba mieć założonego konta. Zamówienie można złożyć zarówno jako zarejestrowany użytkownik, jak i jako gość. Założenie konta pozwala nam na śledzenie historii zamówień, oraz nie trzeba ponownie wypełniać danych przy kolejnych zamówieniach.
 3. Jak dokonać rejestracji w sklepie internetowym?
  Aby dokonać rejestracji trzeba kliknąć w górnym pasku na „załóż konto” a następnie wypełnić i zaakceptować formularz rejestracyjny.
 4. Czy muszę potwierdzić rejestrację w sklepie?
  Nie, nie trzeba potwierdzać rejestracji. Po złożeniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego automatycznie zostaniesz zalogowany i od razu możesz składać zamówienia.
 5. Czy mogę dokonać zmiany danych które podałem podczas rejestracji?
  Oczywiście, dane te możesz zmienić w ustawieniach Klienta.
 6. Czy moje konto może zostać zablokowane?
  Tak, sklep może zablokować konto w przypadku naruszenia zasad regulaminu.

 

 

PRODUKTY

 1. Czy cena wyświetlona przy produkcie obejmuje koszt dostawy?
  Nie, koszt dostawy zostanie ustalony podczas składania zamówienia.
 2. Czy w ceny wliczony jest podatek VAT?
  Tak, ceny zawierają podatek VAT
 3. Czy oferta w sklepie internetowym i sklepie stacjonarnym jest identyczna?
  Nie, większość produktów posiada takie same ceny jednak nie ma żadnej gwarancji że ceny będą identyczne.
 4. Jak najszybciej znaleźć produkt?
  Staramy się aby sklep był jak najbardziej intuicyjny, jeśli jednak nie możesz znaleźć produktu przeglądając kategorie proponujemy skorzystać z wyszukiwarki. Możesz wyszukać produkt zarówno po tytule, jak i numerze producenta.

 

 

ZAMÓWIENIA

 1. Czy mogę anulować zamówienie?
  Zamówienie jest przesyłane do systemu niezwłocznie po jego złożeniu. Nie ma możliwości samodzielnego anulowania zamówienia. Aby anulować zamówienie należy skontaktować się z naszym sklepem.
 2. Jaki jest termin realizacji zamówienia?
  Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności towaru w naszym sklepie, oraz czasu dostawy. Standardowy czas dostawy to 1-3 dni, jeśli czas ten będzie dłuższy Klient jest o tym informowany.
 3. Czy mogę zmienić coś w zamówieniu?
  Tak można dokonać takiej zmiany jeśli zamówienie nie zostało jeszcze spakowane i wysłane. Aby dokonać zmiany należy jak najszybciej po złożeniu zamówienia skontaktować się z naszym sklepem.
 4. Gdzie mogę sprawdzić status zamówienia?
  Aktualny status zamówienia Klienci zarejestrowani mogą sprawdzić w historii zamówień. Dodatkowo o każdej zmianie statusu Klient jest informowany na adres e-mail podany w zamówieniu.

 

 

WYSYŁKA I DOSTAWA

 1. Czy mogę osobiście odebrać zamówiony towar?
  Każde zamówienie można odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Możliwość odbioru osobistego możliwa jest z chwilą informacji przesłanej do klienta. Brak oczekiwania na tą informację może spowodować że w chwili przybycia Klienta towar nie jest przygotowany do transportu, lub nie ma go w magazynie.
 2. Czy zamówiony produkt może być wysłany jako prezent?
  Nie, nasz sklep nie zapewnia opakowań prezentowych. Można oczywiście podać inny adres do dostawy niż adres płatnika i zapłacić przelewem bankowym.
 3. Czy mogę zamówić towar z opcją wysyłki za granicę?
  Nie, niestety w tej chwili realizujemy zamówienia jedynie na terenie Polski.
 4. Jakie są koszty dostawy?
  Koszt dostawy uzależniony jest od sposobu płatności, rodzaju dostawy, oraz gabarytu zamówienia. Koszt dostawy zawsze widoczny jest przy każdym produkcie, oraz po przeliczeniu wszystkich produktów w koszyku i podczas składania zamówienia.

 

 

PŁATNOŚCI

 1. Na jakie konto bankowe mogę dokonać płatności?
  Dane do przelewu zostają przesłane w wiadomości potwierdzającej zamówienie, oraz wyświetlane na ostatnim etapie potwierdzającym złożenie zamówienia.
 2. Jakie są formy płatności?
  Informacje na ten temat znajdują się tutaj.
 3. Co mam zrobić jeśli wybrałem płatność online a nie dokonałem płatności?
  Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Zostanie uzgodnione rozwiązanie problemu. Można również złożyć drugie identyczne zamówienie. Ze względu na brak płatności za pierwsze zostanie ono po kilku dniach anulowane.

 

 

WYMIANY I ZWROTY

 1. Czy mogę zwrócić towar?
  Zwrot towaru możliwy jest w ciągu 10 dni.
 2. Jaki jest termin zwrotu pieniędzy za odesłany towar?
  Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu.
 3. Czy jest możliwość wymiany towaru bez rozliczenia pieniężnego?
  Niestety nie ma takiej możliwości. Należy odesłać zwracany towar za który zostanie dokonany zwrot pieniędzy. Jednocześnie zachęcamy do złożenia zamówienia na towar właściwy.
 4. W jaki sposób zwracane są pieniądze?
  Jeśli płatność odbywała się przy odbiorze, zwrot zostanie dokonany na nr konta podany w formularzu zwrotu. Jeżeli płatność została dokonana poprzez płatności on-line (Przelewy24.pl) to pieniądze zostaną zwrócone na konto z którego zamówienie było opłacone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *